GDH-DER AKADEMİ

Prof. Dr. Deniz GEMALMAZ / Temelden Biomimetiğe Protetik Diş Tedavisi

Genç Diş Hekimliği Derneği Akademi ilk yayını ile karşınızdayız?

Prof. Dr. Deniz Gemalmaz hocamız ile 16 Nisan Cuma günü saat 21.00’da “Temelden Biomimetiğe Protetik Diş Tedavisi” yayınımıza tüm Diş Hekimleri ve öğrenci arkadaşlarımız davetlidir.

Prof. Dr. Deniz Gemalmaz

Prof. Dr. Deniz Gemalmaz, 1988 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. Doktora çalışmasını Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde 1992 yılında tamamladı. 1996 yılında Doçentlik ünvanını kazanan Dr. Gemalmaz 2002 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Bölümü’nde Profesör olarak çalışmaya devam etti. 2011 yılında emekli olan Prof.Gemalmaz 2019-2020 yıllarında Kent Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır.Şuan da İstanbul’da kendi kliniğinde çalışmaya devam etmektedir.

Prof. Dr. Deniz Gemalmaz graduated from Hacettepe University School of Dentistry in 1988. She had her PhD degree at Prosthodontics Department of Marmara University School of Dentistry in 1992. In 1996, she became associate professor and in the year 2002 she became professor in Prosthodontics Department of Marmara University. She was retired in 2011. She is still working as a lecturer at Kent University School of Dentistry.

.

Katılmak için;

Genç Diş Hekimliği Derneği YouTube kanalını takip edebilir, hatırlatıcı oluşturabilirsiniz.

YouTube:https://www.youtube.com/watch?v=jy_mgz0xr64

 

⚠️Link aktif olmuştur. YouTube üzerinden hatırlatıcı oluşturabilirsiniz.

GDH-DER AKADEMİ nedir?
Diş Hekimliği öğrencilerine yönelik yapılacak olan yayınlar her üç haftada bir farklı konularla gerçekleşecektir. Teorik ve pratik alanda birçok konuda yeni teknikleri takip etmek, bilgilerimizi güncellemek, çağın ve toplumun ihtiyaçlarına uygun online ve yüz yüze eğitimler düzenlemek amacıyla kuruldu.

 

.

.

.

.

 

Makaleye Yorum Yap