Üye Kayıt

Sayın ziyaretçimiz,

Tüzüğümüzün üyelik şartlarını taşıyor ve Genç Diş Hekimliği Derneği’ne üye olmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip etmenizi önemle rica ederiz.

  • ÜYE BAŞVURU FORMU’muzu (buradan ulaşabilirsiniz) indirip, eksiksiz bir şekilde doldurup taratılmış halini ( Play Store veya App Store’ dan edinebileciğiniz herhangi bir tarama uygulamasını kullanabilirsiniz, örneğin CamScanner, Adobe Scan vb.) gerekli kısma yüklenmesi zorunludur. Islak imzalı olan formlarınızı saklamanız, üniversiteler açıldığında üniversitenizde bulunan temsilcimize teslim etmeniz gerekmektedir.
  • Vesikalık fotoğrafınızın taratılmış halini ( Play Store veya App Store’ dan edinebileciğiniz herhangi bir tarama uygulamasını kullanabilirsiniz, örneğin CamScanner, Adobe Scan vb.) gerekli kısma yüklenmesi zorunludur.
  • İlgili yasalar ve tüzüğümüz gereği, tek sefere mahsus olmak kaydıyla üyelik giriş ücretinin (50 TL) ödenerek dekontun gerekli kısma yüklenmesi zorunludur. ( Havale veya EFT yaparken gönderiye ‘’ Ad- Soyad, Üyelik Giriş Ücreti ve Üniversite İsmi ’’ yazmanız yeterlidir. )

En geç bir ay içerisinde üyelik işleminiz onaylanarak ‘’Üyelik Belgesi’’ tarafınıza iletilecektir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Yukarıdaki adımları yerine getirmeyen başvurular otomatik olarak geçersiz sayılacaktır.

GENÇ DİŞ HEKİMLİĞİ DERNEĞİ BANKA HESAP BİLGİLERİ

T.C. ZİRAAT BANKASI 765-EMEK/ANKARA ŞUBESİ

HESAP ADI: Genç Diş Hekimliği Derneği

HESAP NO: 90380368 5002

IBAN: TR30 0001 0007 6590 3803 6850 02

Yukarıdaki formu kaydedip göndermekte sorun yaşıyorsanız buraya tıklayın.