Üye Kayıt

Sayın ziyaretçimiz,

Tüzüğümüzün üyelik şartlarını taşıyor ve Genç Diş Hekimliği Derneği’ne üye olmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip etmenizi önemle rica ederiz.

  •  ÜYE BAŞVURU FORMU’muzu (buradan ulaşabilirsiniz) indirip, eksiksiz bir şekilde doldurup taratılmış halini ( Play Store veya App Store’ dan edinebileciğiniz herhangi bir tarama uygulamasını kullanabilirsiniz, örneğin CamScanner, Adobe Scan vb.) gerekli kısma yüklenmesi zorunludur. Islak imzalı olan formlarınızı saklamanız, üniversiteler açıldığında üniversitenizde bulunan temsilcimize teslim etmeniz gerekmektedir.
  • Vesikalık fotoğrafınızın taratılmış halini ( Play Store veya App Store’ dan edinebileciğiniz herhangi bir tarama uygulamasını kullanabilirsiniz, örneğin CamScanner, Adobe Scan vb.) gerekli kısma yüklenmesi zorunludur.
  • İlgili yasalar ve tüzüğümüz gereği, tek sefere mahsus olmak kaydıyla üyelik giriş ücretinin (20 TL) ödenerek dekontun gerekli kısma yüklenmesi zorunludur. ( Havale veya EFT yaparken gönderiye ‘’ Ad- Soyad, Üyelik Giriş Ücreti ve Üniversite İsmi ’’ yazmanız yeterlidir. )

En geç bir ay içerisinde üyelik işleminiz onaylanarak ‘’Üyelik Belgesi’’ tarafınıza iletilecektir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Yukarıdaki adımları yerine getirmeyen başvurular otomatik olarak geçersiz sayılacaktır.

Üye Kayıt ve Üyelik Kartı formlarını doldurunuz. Üyelik kartı formunu doldurmayanlara üyelik kartı gönderilmeyecektir.

T.C. ZİRAAT BANKASI 84-DENİZLİ ŞUBESİ

HESAP ADI: Genç Diş Hekimliği Derneği

HESAP NO: 0084903803685001

IBAN: TR410001000084903803685001

Yukarıdaki formu kaydedip göndermekte sorun yaşıyorsanız buraya tıklayın.

ÖNEMLİ UYARI

LÜTFEN! Kimlik kartınız için gerekli bilgileri aşağıdaki formdan göndermeniz çok önemlidir.

Alttaki form gözükmüyorsa buraya tıklayınız!